Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Skinsmart tapasztalatok?

Skinsmart tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyenek a tapasztalatok velük kapcsolatban? Azért kérdezem, mert elég nagy tételben tervezek pc termékeket rendelni tőlük és érdekel, hogy volt e velük valami negatív tapasztalat. Egyszer rendeltem egy pc hámlasztót cultbeauty-ról és olyat küldtek, amit már használt előttem valaki. Meg is volt romolva a cucc, onnan tudom, hogy jól ismerem a terméket. Visszaküldeni nem akartam, mert külföld meg brexit. Onnantól nem rendeltem ilyesmit cultbeautyn. Most skinsmarton tervezek rendelni (pc hivatalos viszont eladó), de esküszöm rettegek, hogy megint belecsúszok valami használt cuccba, amit újra értékesítenek, mert alig látszik. És nem kevés pénzről van szó.
2023. márc. 27. 17:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy mondjuk megnéztétek az újonnan vett termék batch codeját és kiderül, hogy viszonylag régen gyártották. Szóval az érdekel, hogy mennyire etikus a webshop.
2023. márc. 27. 17:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Már rendeltem többször onnan, nem volt semmi gond.
2023. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha nem volt velük rossz tapasztalatom
2023. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Soha semmi rossz tapasztalatom nem volt. Illetve egyszer kifolyt valami szállítás közben, akkor írtam nekik, másnap válaszoltak, hogy küldjek nekik képet róla és pár napon belül küldtek is helyette egy újat. Nincs okod izgulni, nem árulnak felbontott termékeket és ha bármi gond lenne, segítenek.
2023. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Többször is rendeltem tőlük, nem volt semmi gond.
2023. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit drágább, mint cultbeauty, én azért szoktam át oda, de nem volt soha gáz skinsmarton rendelésemmel.


Ami nem tetszett, az csak az én dilim, hogy még évekkel ezelőtt (a sok árstop meg vírus előtt) is volt olyan, hogy nagyon sok termék nem volt elérhető, aztán feltöltötték a készletet, de be volt szabályozva, hogy mennyit vehetsz. Ami rossz, mert ingyenes szállítás csak bizonyos összeg felett van. Írtam is nekik, hogy ha összeállok barátokkal rendelni, hogy meglegyen a szállítás, akkor nem jut valakinek hámlasztó, mert csak kettőt lehet rendelni. És válaszoltak, hogy jaj, hát hogy mindenkinek jusson. Oké, de ez nem liszt meg cukor, ha most bemegyek a Deichmannba és megveszem adott cipőből az összes 8-asat, vagy DM-ben az összes Nivea tusfürdőt, senki nem fog ugatni, mint az oviban, hogy a másiknak is hagyj.


Ez a mai napig kiakaszt.

2023. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is azért rendeltem cultbeautyn eddig, mert kaptam akciós kuponokat. Egy-egy rendeléssel több ezer forintot spóroltam meg. De már többet nem nagyon fogok tőlük rendelni, mert azt veszem észre, hogy nagy a felfordulás a brexit óta. Sokszor készlethiány van. Aztán kapok egy olyan pirosítót a pénzemért, amit a batch kódja alapján három éve gyártottak.. Szerintem már el se nagyon adhatták volna. De a kaput ez a használt, megromlott hámlasztó tette be. Nyilván ha sejtették is, hogy nem teljesen bontatlan tudták, hogy úgy sem küldöm vissza Angliába. Pedig régen mindent tőlük rendeltem, de nagyon elkanászodtak.
2023. márc. 27. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
4 éve rendelek rendszeresen, soha nem volt gond
2023. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ők ilyen szempontból megbízhatóak és igényesek, én szinte biztosra venném, hogy nem történik olyan, hogy visszaraknak egy megbontott terméket vagy lejárat közeli dolgot küldenek.
2023. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!