Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckrémet ajánlanátok? :)

Milyen arckrémet ajánlanátok? :)

Figyelt kérdés
39 éves, vékony tastalkatú nő vagyok. Ráncom szinte egyáltalán nincs, csak picit a szemem körül ha mosolygok. Viszont olyan petyhüdt kezdett lenni az arcom, olyan puha.... :/ Tudnátok ajánlani valami jó krémet erre?

2023. márc. 16. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Kollagén tartalmú natúr kozmetikumot vegyél, de ne a legolcsóbbat, mert abban nincs elég hatóanyag.
2023. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valami konkrét márkát tudsz javasolni?
2023. márc. 16. 16:02
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem riaszt el a sok jo novenyi hatoanyag, akkor biola arckremek, pl biola naturissimo melyhidratalo nappali arckrem. Vannak kulon kollagen szerumok is, ezt barmely arckrem ala felviheted. Te latod az arcod, vannak fako, elettelen borre arckremek, ezek is jok lehetnek. Ne nivea es tarsai kozul válogass.
2023. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Arcápoló kiválasztását nem a testalkat és a kor határozza meg, hanem a bőrtípus és a bőrprobléma. De miért nem kozmetikust kérdezel ehelyett az oldal helyett?
2023. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Életemben nem jártam még kozmetikusnál. :D

Amúgy ilyen puha tapintású, teljesen normál bőröm van, tök szép, minimális mosolyránc a szemeim körül, finom, selymes, tök rendben van. Csak azt vettem észre, hogy így elkezdett megereszkedni az arcom, vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg jobban a problémát.

Lehet az is a gond, hogy fél éve szoktam le a cigiről, és egy sérülés miatt sportolni sem tudtam, így az 52 kilómra felszedtem +6-ot. Szóval lehet hogy csak ezt látom a tükörben, nem tudom. Mindenesetre ennyi idősen már itt lenne az ideje keresni egy jó arckrémet....

2023. márc. 17. 18:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress egy jó kozmetikust aki diagnosztizálja a bőröd és elmondja mire lenne szükséged (lehet, ahogy amit te normálnak látsz az nem is az). Ha gondolod tudom ajánlani azt aki nekem is segített.
2023. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kozmetikus valasztasnal azt is erdemes nezni, hogy milyen kozmetikumokkal dolgozik. Erre erdemes rakerdezni. Ha szimpatikus a marka, akkor lehet a kozmetikust nezni.
2023. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De ha nem ismeri a márkákat nem fog neki egy név mondani semmit
2023. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Őszintén, nem szívesen megyek kozmetikushoz, nincs kedvem ezzel foglalkozni, hogy akkor most keressek egyet, nem tudom ki jó, ki nem, mire kell figyelni, mi alapján válasszak... Meg úgy nem az én világom az egész, azért kérdeztem itt. :)
2023. márc. 21. 09:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Ajánlhatom az enyémet ha gondolod, nekem sokat segített. Itt mindenki azt fogja javasolni ami neki bevált, de a bőröd ismerete nélkül csak a sötétben tapogatózol és sokkal könnyebb ártani a bőrnek mint segíteni rajta.
2023. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!