Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naptejet hasznalhatom arcra?

Naptejet hasznalhatom arcra?

Figyelt kérdés
Eddig direkt arcra valo fenyvedot hasznaltam. Viszont eleg draga egy 50ml-es tubusocska, ezert nagyobb kiszerelesu naptejre gondoltam, hogy azt hasznalnam arcra is. (Hipoallergen)
2023. márc. 14. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Sokkoló lehet, de a seggeden meg az arcodon lévő bőr nagyjából ugyanaz. Szóval vedd az olcsóbbat.


(Hipoallergen, római filozófus)

2023. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Használj arcra való fényvédőt, ha drágának találod az eddig használtat, keress másikat. Kisebb a valószínűsége, hogy irritációt okoz szemben a sima naptejjel
2023. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Olyat keress ami nem komedogén.
2023. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Hasznalhatod, ha birja a borod. En pattanasos leszek a naptejtol, bar nyilvan nem probaltam minden markat, de most nyaron biodermat vettem testre, az arcomon nem mukodott.

Ugyhogy maradok a fenyvedonel.

2023. márc. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

4, ugye tudod, hogy a fényvédő=naptej? Ezek csak elnevezések.

Nem lesz attól egy fényvédő jobb, hogy kisebb kiszerelésben árulják.

Az ÖSSZETEVŐ számít.

Lehet egy kifejezetten arcra árult kence rosszabb, mint egy nagyobb kiszerelésű termék.

Kérdező!

Annyi, hogy "hipoallergén" édes kevés. Ennél válassz kicsit tudatosabban és nem lesz gondod.

2023. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!