Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jo remington hajvasalo?

Jo remington hajvasalo?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt egy ösregi remington hajvasalom,ami sajnos tönkrement.Kidobtam mielött megneztem volna az adatokat (W) rajta ,igy most nem tudom merre induljak. Ezt a 2000evek elejen vettem,es a fodraszom akkor mondta,mi az a min.Watt amit figyeljek.(Ö is olyat hasznalt) De persze mar fogalmam sincs. Ha tudtok segitsetek kerlek mi alatt nem erdemes venni. Akkoriban ez a vasalo tök alap volt,nem tudott semmit (levegö,göz...stb) nem volt draga,es megis 20 evig vasalt.. egyenesre,ami több napig ugy is maradt...imadtam..

2023. márc. 12. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

20 év után már kifutnak a termékek a gyártó nem gyártja többé.

[link]

2023. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos. De ha ugyanolyat nem is kapok,jo lenne egy ugyanolyan jo. Viszont sajnos nem emlekszem mi a Watt minimum... Mert lattam mar 30W ,35W, es 50W is...Es lehet megy meg feljebb,fogalmam sincs..
2023. márc. 12. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Remington Shine Therapy. Nekem nagyon bevàlt.
2023. márc. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem nagyon jó
2023. márc. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!