Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás elleni tapaszról mi...

Pattanás elleni tapaszról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és POC-sel küzdök, ezáltal újra és újra jelennek meg pattanások az arcomon.

Leginkább hólyag szerű vagyis "víz" van benne nem sárga, de idegesít nyomogatom és később be is sárgul.

Kozmetikushoz megyek, de igazából nem az hogy tele van az arcom hanem mindig megjelenik 1-1 új.

Arra gondoltam, hogy itthon tennék rá tapaszt addig sem piszkálom, és hátha elmúlik.

Bevált már valakinek vagy pénz kidobás? Bőrgyógyásznál is voltam, diétát próbálom tartani, de akkos is megjelennek illetve néha 1-1 csokit megeszek,amit nem kéne de van hogy nem bírom ki....


2023. márc. 10. 13:43
 1/3 Metionin ***** válasza:
Az Isanás nekem bevált de csak akkor jó, ha 1-1 db jön ki. Egyébként a legtöbb ilyen szalicilsavat tartalmaz, inkább azt próbáld meg ha nem is egész arcra, csak a pattanásokra. Illetve azelainsavat, nekem ezek csodát tettek a bőrömmel.
2023. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Revoxos szalicilsavas szérumom van
2023. márc. 11. 22:29
 3/3 Metionin ***** válasza:
Nekem is. Na az tök jó ha csak a kialakuló dudorra teszed, kb. ugyanaz a hatása, mint a tapasznak.
2023. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!