Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úgy szeretnék kinézni mint...

Úgy szeretnék kinézni mint Madelyn cline, ez lehetséges valahogy?

Figyelt kérdés
Nem tudom de az a nő baromi jól nézz ki még felfogott hajal is, és a legrandomabb kontyban is én viszont lofarokal is úgy nézek ki mint a nyúzott fülü macskák de még annál is rosszabb.. :(

#csúnya #lófarok #Madelyn cline
2023. febr. 21. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van elég pénzed egy plasztikai sebész segíthet ebben.
2023. febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az úgy kábé mennyi lenne?
2023. febr. 22. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok, szerintem több millió, ha jól akarod megcsináltatni. Írd össze, mi az, amin változtatni szeretnél (orrplasztika, szemöldök lift, buccal fat removal, lip filler...), és guglizz rá hol mennyibe kerül.
2023. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja meg nem tudom hogy állsz egészségileg, de a vízivás, egészséges étrend (sok zöldség és protein), sport és rendszeres bőrápolás is sokat tud dobni a kinézeten kezdésnek.
2023. febr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm!!!
2023. febr. 23. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj, egyáltalán nem vagyok én a plasztika ellen, és senkinek sem szeretném a torkán lenyomni a véleményemet, nem ez a célom.

De attól, hogy valakire hasonlítani szeretnél, és plasztikáztatod az arcodat, a szádat, a szemedet, szemöldöködet csak hogy jobban hasonlíthass arra a személyre, attól sohasem fogsz úgy kinézni.

Pl.: vegyük a gyönyörű Madelyn Cline-t és Bella Hadid-ot. Jelenleg a legszebbnek tartott nők (én minden plasztikai beavatkozásuk előtt is gyönyörűnek láttam őket). A két jelenlegi legszebb nőként ismertek, pedig egyáltalán nem hasonlítanak egymásra. Sem a szemük, sem az orruk, sem a szájuk, sem a hajszínük, szemszínük. És pont ettől szépek! Egyediek! Lehetsz te a tízezredik plasztikázott csajszi tökéletes vonásokkal, ha semmi érdekes nincs az arcodon. Az egyedi vonásaink tesznek minket széppé (még ha rá is van segítve), mint ahogy téged is, és minden nőt!

És ha még mindig plasztikáztatni szeretnél, akkor pl. jusson eszedbe Blake Lively, és az ő kis rejtett szemhéja, amit bár korrigált, de meghagyta a szeme sajátosságát, és elbűvölő. Neked is az valószínüleg minden vonásod, csak máshoz szeretnél hasonlítani, ahelyett, hogy a saját szépségedet látnád meg a tükörben.

Tapasztalatból mondom. De amint egy nap úgy kelsz majd fel, hogy a hibáidat kutatod, és inkább szeretnéd a saját arcodat megismerni, kinyílik majd a világ.

Szeretettel ölelek minden gyönyörű Nőt. Mert minden Nő az. Ahogyan a férfiak is.

2023. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*hogy nem a hibáidat kutatod
2023. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!