Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász szárazon levágta a...

Fodrász szárazon levágta a hajam majd minden nélkül körkefével megszárította addig is száraz volt. Volt nektek ilyen?

Figyelt kérdés
Biztos gyorstalpalón végzett.
2023. febr. 19. 05:58
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Ahány fodrász, annyi technika. Szárazon hordjuk, így is úgy is átvágjuk szárazon is, mert a hibák akkor jönnek ki a végleges fazonnál. Száraz hajat pedig könnyebb formázni, kevésbé károsodik, mint vizesen nekiesni a körkefével.

Én 5 éves rendes suliban szereztem szakképesítést, mégis van olyan vendégem, akinél nem indokolt a hajmosás, otthon szereti megmosni.

Nem kellene a feltételezés, ami csak a te fejedben van.

Plusz nagyon lényeges, hogy mit beszéltetek meg.

2023. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Utána meg voltál elégedve a hajaddal? Ha igen, akkor indokolatlan úgy elkönyvelni a fodrászt, hogy "biztos gyórstalpalón végzett".

Vannak fodrászok akik szárazon (is) vágnak hajat.

"körkefével megszárította addig is száraz volt"

Vizes hajat amúgy sem lehet körkefével megszárítani, a hajnak nagyjából záraznak kell lennie mikor áttérünk a körkefére, különben beleakad a hajadba, illetve száraz hajat könnyebb így formázni.

2023. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vagta mar szarazon a hajam amikor hosszu volt es frissen mosott illetve en mostansag magamnak vagom es mindig szarazon is vagok belole. Pontosan azert mert nekem pl vizesen teljesen egyenes de szarazon meg hullamos ezert kell szarazon is igazitani.
2023. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Se szárazon se vizesen. Ezt még egy laikus is tudja. Törölköző szárazon. Ha előtte mosva van, akkor is benedvesítheti.
2023. febr. 20. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Ok. Legközelebb szólj akkor neki, hogy törülközőszárazon vágja. Vagy írd le neki, vagy mutogasd el. Mert valamiért nem tudsz élőben megmukkani.
2023. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó akkor már nagy a baj, ha a vendégnek kell megmondani hogy kéne csinálni.
2023. febr. 21. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!