Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kemény víz mit okozhat? Most...

Kemény víz mit okozhat? Most költöztünk Mosonmagyaróvárra és a víz keménysége szerintem piros a skálán.

Figyelt kérdés

Az arcbőrömön is érzem, hogy valami nem stimmel. A szemem mellett kicsit szárazabb is a bőröm. De van egy 1 éves kisfiam és az ő arca is kiszáradt.

Mit lehet ellenne tenni vagy használni?


2010. okt. 5. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Patikában kapható sima, gyógyszertári mosakodókenőcs, az megoldja a bőrszárazszágot. Vannak még mindenféle vízlágyító masinák, amit a bejövő vízvezetékre kell kötni és a házban/lakásban az összes csapból lágy(abb) víz fog folyni, ez mondjuk jót tesz a háztartási gépeidnek (mosó-és mosogatógép, kávéfőző, stb.) is.
2010. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pápa környékén is kemény a víz,ezt úgy oldottuk meg,hogy 1 víz szűrőt szereltettem a bejövő vezetékbe,ez szűr is és lágyítja is a vizet.Szűrő betétet fél évente /90köbméter/kell cserélni 1700ft.Nagyon megéri.
2010. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És milyen vízszűrőt rakattál fel? Honnan szerezted be?

Köszi a válaszokat. Egyébként a fürdető krémet használjuk még és így is... :(

2010. okt. 5. 13:31
 4/4 anonim válasza:
Nem fogod elhinni,szóltam a vízszerelőnek és az beszerelt 1-et.
2010. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!