Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha anyukám sem őszül és...

Ha anyukám sem őszül és teljesen az ő hajtípusát, színét örököltem, akkor megeshet, hogy én sem fogok?

Figyelt kérdés

Vöröses barna, egyenes, vékonyabb szálú hajunk van. Anyukám 55 éves és még mindig nem őszül, csak egy olyan 5 éve kikopott a vöröses árnyalat a hajából. Azelőtt pont ugyanolyan volt a hajunk színe, állaga.

Én 23 éves vagyok és még nem őszülök. Tudom, hogy ebben a korban az a ritkább, aki ősz. 😀


2023. febr. 9. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem biztos, hogy így lesz.

Anyukám jóval 50 felett kezdett el őszülni, én talán olyan 35 éves korom körül fedeztem fel az első ősz hajszálaimat.

Most 50 éves vagyok, anyu 73 és sokkal őszebb vagyok mint ő.

Mindketten festetjük a hajunkat és lenövésnél nézzük, neki aka még több eredeti színű hajszála, nekem elől szinte semmennyi, csak hátul.

Hasonló színű, vastagságú hajunk volt fiatalon.

2023. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Franc tudja. Lehet, hogy igy lesz, lehet, hogy nem. Az oszulest amugy a stressz is befolyasolja peldaul, illetve felborult hormonhaztartas is allhat a mogotte, egy bizonyos kor alatt.

Szoval nem csak a genetikai tenyezok jatszanak szerepet benne.

2023. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy te sem fogsz őszülni, de ez miatt egy percig se aggódj. Ma már olyan kíméletes hajfestékek, színezők és melír technikák vannak, hogy semmit nem árt a hajnak és teljesen elfedi.
2023. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!