Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sampon a legjobb...

Melyik sampon a legjobb zsíros-korpás hajra?

Figyelt kérdés
Jelenleg Head & Shoulders-t használok, de amióta ez az új szilárd állaga van, azóta csak viszket a hajam tőle, meg jobban zsírosodik. A régi állaggal semmi baja nem volt a fejbőrömnek.

#sampon #korpás-zsíros haj
2023. febr. 2. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig pont a head&shoulders citrus fresht akartam ajánlani pedig mert régen mikor nagyon zsírosodott a hajam azt szerettem.

Másik: Lush szilárd samponja a Jumping Juniper.

A samponokban lévő sls fokozhatja a problémát. Úgyhogy érdemes ezt figyelni az összetevők között.

2023. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na régen én is használtam a citrus fresh-t is, amikor még az a folyékonyabb állaga volt a samponnak, és akkor semmi gond nem volt. Volt már olyan, hogy mostanában kipróbáltad ezzel az új formulával is?

Na erről a Lush samponról nem is hallottam, köszi az ajánlást, meg erről az sls-ről is most hallok először.

2023. febr. 2. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Teafaolajos sampont ajánlok.

[link]

Nekem ez vált be.

2023. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet hogy túl sűrű a hajad? Kicsit ritkitsd meg
2023. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 Ez a teafaolajos sampon se lehet rossz, meg egy párszor hallottam már a teafaolajról.

#4

Sűrűnek sűrű, de ezért nem fogom megritkítani, bár most elég kicsi a hajam.

2023. febr. 3. 00:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ezeket a szulfátos, szilikonos samponokat. Nekem azok segítettek, amikben ezek nincsenek. Esszenciát használok régóta, de kereshetsz más fajtát is.
2023. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Korpabol is van száraz és zsíros korpa. Valószínűleg neked zsíros korpás a hajad. A csalánlevélben és a csalángyökérben olyan gyulladáscsökkentő és a faggyúmirigyek működését szabályozó anyagok is találhatók, amelyek a túlzott zsírosodással járó korpás fejbőr kezelése során tesznek jó szolgálatot. A csalánkivonat a zsíros korpa egyik legjobb természetes ellenszere.

Úgyhogy csalán samponnal próbálkozék ha az sem jó akkor bőrgyógyász

2023. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
90%
Farmasi sampon. Tőlem egyébként nagyon távol áll a Farmasi minden más terméke, nekem nem jöttek be soha, de ez az egy kifejezetten jó, egyetlen olyan sampon eddig, ami a hajam könnyen zsírosodásán segítetett valamennyit (pedig már mindent is kipróbáltam).
2023. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Na az MLM ügynökök is megtalálták az oldal ezen részét IS.
2023. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
90%
Ha rám gondolsz, mert a farmasit ajánlottam (8as válaszoló vagyok) megnyugtatlak, hogy nem vagyok mlm-es, de olyannyira nem, hogy az összes ilyen ismerősömet letiltottam már facebookról, aki azt csinálja, mert olyan szinten irritál. Nekem anyósom adott pár terméket, gondoltam ha már ingyen van kipróbálom, de ahogy mondtam is, a többi semmit nem ért, többet nem használnám őket, sőt volt ami kifejezetten rossz volt (rúzsok, szempillaspirál például). Nyilván ez nem a kérdés témájába vág, csak gondoltam válaszolok, hogy én minden vagyok, csak mlm-es nem.
2023. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!