Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tág pórusokat ki kell nyomni?

Tág pórusokat ki kell nyomni?

Figyelt kérdés

Nem miteszeres, csak tág. Nem is annyira csúnya (orr, homlok) viszont ha megnyomom, elég sok trutyi távozik belőle.


Ezeket időszakosan ki kell nyomni belőle? Nyván újratermelődik.


Bár rohadt nehéz kinyomni néhol, sőt bizonyos helyen nem is lehet.


2023. jan. 29. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Jobb, ha elmész egy kozmetikushoz, csúnya nyoma maradhat, ha magadnak nyomkodod.
2023. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha nem mitesszeres mit nyomsz ki belőle???
2023. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ilyen. Én néha átnyomkodom fürdés után. Valahogy felgyűlik benne a kosz vagy nem tudom hogy írjam le. És amúgy nekem tök oké bőröm van és kevés miteszerem.
2023. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát mitesszeres
2023. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem mitesszer.


A pórus tág, de nem látható benne szennyeződés, fekete fedés, nem duzzadt, mint egy mitesszer.


Azonban nyomásra a fehér faggyú kijön.

2023. jan. 30. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nevezzük bárminek,benne van a tág pórusban. És simán kijön,alig kell megnyomni es nem gyullad be. Ez van. Én már megbarátkoztam ezzel,kéthetente kitakaritom es ennyi.
2023. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!