Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor mossam le a hajfestéket,...

Mikor mossam le a hajfestéket, mikortól kell számítani?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdésem az, hogy pl. 10kor elkezdem festeni a hajam és végzek az egésszel, végével is 10:20-ra, akkor 10től, vagy 10:20tól számítsam azt a fél órát , amíg hagyni kell a fejemen? A dobozra fél ora van írva, de nemtudom, hogy 10:30kor vagy 10:50kor mossam le? Hiszen a tövénél már 10kor is rajta van a festék, így a tövén 50 percet lesz. Ezt sose tudtam, mindig néztem hogy nagyjából mikor jó. Viszont 4 hete szerintem túl korán mostam le és azért lett szar színe. Tehát honnantól számítsam a hatóidőt?
2023. jan. 29. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Onnan számítsd, amikor végeztél az egész muvelettel.
2023. jan. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Miután felkented az egészet.

Egyébként a szőkítőt kivéve semmi baj nem lesz, ha tovább marad a festék a hajon mint ahogy azt előírták. Egy bizonyos idő után a kémiai folyamatok véget érnek és nem lesz sötétebb a haj mint ahogy sokan gondolják.

2023. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!