Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudok dönteni. Vágassak...

Nem tudok dönteni. Vágassak frufrut vagy sem?

Figyelt kérdés
Viszonylag magasabb homlokom van (nem magas, csak az átlagtól magasabb) plusz most még a hajam is hullik a szülés után és kezd nagyon kikopni, és így már extrán magasnak érzem. Viszont nem tudom milyen lenne az élet frufruval. Eléggé babaarcom van és alacsony is vagyok.
2023. jan. 20. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha frufrut vágatsz, akkor még ritkabbnak fog tűnni a hajad.

Én a frufrumat minden nap bevasaltam ennyi volt vele a macera. A szél nagyon idegesítő, amikor szétfújja. Meg a sapka alá begyürkéni, utána meg hülyén áll, ha leveszed.

Talán kicsit kevésbé lesz babaarcod tőle, én kevésbé nézek ki 5 évvel fiatalabbnak, mint ami vagyok :D

2023. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy curtain bang v oldalfrufru? A tomott frufru nem biztos h jo megoldas
2023. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is az átlagnál magasabb homlokom van, ezért is vágattam frufrut, ilyet:

[link]


Sokkal arányosabb az arcom frufruval, emellett frufruval nem borul az arcomba a hajam.


Bátran ajánlom, hogy te is vágass frufrut!

2023. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!