Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hialuronsav tényleg ilyen?

A hialuronsav tényleg ilyen?

Figyelt kérdés
Azt mondják az nem nyírja ki az idegeket, mint a botox és idővel ki is ürül és az arc a "régi" lesz. Így nem hangzik olyan károsnak. A titok a mértékletességben rejlik? Próbálta már valaki? Leírná a tapasztalatait?
2023. jan. 19. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak feltöltések, de azt 30 éves kor alatt nem is ajánlanám, nem hinném hogy ráncos vagy vagy olyan csúnya a bőröd. A külső hialuronsav is használ, általában éjszakai krém én szuperál nagyon. Koreai márkákat tudom ebben ajánlani. Vagy GQG, dmben kapható és 3-4E forint a hialuronos termékük.
2023. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom igen kiürül rendesen. Meg míg a botox egy idegméreg, a hialuronsav nem. Én is biztosan csak hialuronos feltöltést fogom választani majd jó néhány év múlva.
2023. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!