Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig tart a gyanta hatása?

Meddig tart a gyanta hatása?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva megyek gyantazni a szemöldökömet, körülbelül meddig tart a hatása? (amíg teljesen sima)

2023. jan. 17. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkinél más. Nekem egy hétig sima,aztán kezdenek kibújni,nyilván nem egyszerre,majd 10. napon már mind kijön. Viszont én nem várom meg,közben folyamatosan szedegetem,így sosincs kinőve sok. Ha gyantáztatom,akkor természetesen megvárom míg mind visszanő.
2023. jan. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A szemöldököt pont nem, de minden mást gyantáztam régen. Kb 1 hétig volt teljesen sima, a következő héten megjelentek a kis szőrök, aztán 3. héten már nagyjából szőrös volt a terület, 4. héten mentem vissza a kozmetikushoz.
2023. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!