Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap mostam hajat és már...

Tegnap mostam hajat és már full zsíros, ez miért van?

Figyelt kérdés
2023. jan. 16. 09:09
 1/10 anonim válasza:
65%
Hormonok, férjem is ilyen.
2023. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem mostad ki rendesen a sampont, balzsamot.

Vagy utána tettél rá valamit, amitől zsírosodhat, pl. hab, olaj, formázók.

Vagy megizzadt éjjel a fejbőröd.

Egyébként rövid? Ha igen, akkor nyugodtan mosd valami egyszerű, normál samponnal naponta, kétnaponta.

2023. jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Étkezési, egészségügyi probléma, rossz sampon, túl gyakori hajmosás és a test igyekszik visszazsírosítani a hajat, ugyanis szüksége van egy bizonyos zsírtartalomra főleg hideg időkben.


Ki tudja, figyeld meg. Szükség esetén orvos.

2023. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

3: Nincs túl gyakori hajmosás. Már 30 éve is tévhitnek mondták.

Ennyi erőből minden sportolónak zsíros, rossz haja lenne.

2023. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Mert zsíros a hajad, a fejbőröd. Mosd gyakrabban, és/vagy használj száraz sampont. Egyébként az sem mindegy, hogy mivel mosod, próbálgasd, hogy neked mi válik be.
2023. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2

Nem tettem rá semmit, csak kapucni volt rajta

2023. jan. 16. 11:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6: Akkor lehet, hogy befülledt a kapucni alatt.
2023. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Valahol 9 percnél jön témába.

2023. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, ám a zsirmirigyek túlműködését eredményezheti a gyakori hajmosás is...


A kiegyensúlyozott zsírtartalom fontos a szervezet bármely pontján. Adott helyzetekben pedig igyekszik kompenzálni a test.


Ám kiderült egy egészséget befolyásoló tényező is, hogy lehet a kamuszni okozza a gondot.


Nekem combközépig ér a hajam s több mindenre ügyelek.

A hajtöveket nem mosom agyon, válltól lefele pedig hajolajazom, mivel a test nem tudja megoldani a természetes zsirosodást, aminek szüksége van a hajnak, hogy pl ne töredezzen, száradjon ki.


Nevelőapám haja a sok sültös sapka miatt hullott ki. Bezsirosodott, korpásodott.

Nem foglalkozott véleményünkkel. Ugyanis épp hogy a homlokánál a haja vonala feljebb húzódott a férfi hormon miatt. El akarta takarni és csak rontott a helyzeten.


Vannak hajvizsgálatok. Pl herbáliánál is időnként ország szerte megy egy hölgy. Gép segítségével felnagyítva végignézi a fejbőrt, hajhagymákat, hajszálakat.


A herbáliában az eladóktól kell időpontot kérni, egyeztetni.


Az én hajamat mindig tapizza pár percig vizsgálat előtt, imádja.

2023. jan. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ui: nem véletlen írtam az egészségügyi dolgot se, ami sok mindent takarhat. A hormonoktól a nem megfelelő kezelésig sok minden lehet...
2023. jan. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!