Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rita Ora márkájú forrólevegős...

Rita Ora márkájú forrólevegős hajformázóról (Lidl) mi a véleményetek? Kinek mennyire vált be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erre a Lidl-s termékre lennék kíváncsi:

[link]

Valaki használta már, mennyire vált be?

Nekem arra kellene, hogy egyenesre tudjam beszárítani a hajam, és hogy lehetőség szerint el tudjam utána hagyni a hajvasaló használatát. A körkefe + normál hajszárító kombinációhoz béna vagyok, 2 kéz nekem nem elég hozzá :D


Most elvileg a forgófejes változat is elérhető lesz, de sztem sima szárításhoz jó az amit linkeltem.



#Lidl #Rita Ora #forrólevegős hajformázó
2023. jan. 12. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel tudod beszárítani is. Nem forog a feje hanem te forgatod és nagyon jól beszárítja :D én tegnap vettem de nagyon jól bevált úgyhogy tudom ajánlani. Nézz videókat hogy hogy tudod magadnak megcsinálni. Egyenesre is tudod vele de hullámosra is ha úgy akarod
2023. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Köszi a válaszod, sajnos már csak péntek du-n olvastam. Délelőtt mentem vásárolni és megvettem én is a hajformázót, gondoltam 10e Ft, ha mégsem jó, akkor azért nem bukok vele olyan sokat.

Végül mégse azt választottam, amit linkeltem, hanem a forgó fejeset. Ugyanis rájöttem, h az is csak akkor forog, ha én akarom. Illetve ennek kisebb volt a feje (a simának sokkal nagyobb volt és nekem kb vállig érő hajam van, féltem, h ehhez túl nagy lenne) A forgós verzióhoz tartozik még egy másik típusú kefe is.

Azóta ki is próbáltam és így elsőre szupernek tűnik ez is :)

2023. jan. 15. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!