Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár hete nem melegít a hajvasa...

Pár hete nem melegít a hajvasalóm. Mindig újra kell indítani. Az előbb amikor bedugtam a konnektorba és megigazítottam a végénél a zsinórt ( eddig ilyenkor elkezdett villogni és melegedni ) most füstölt. Ne használjam már ugye pár percre sem ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 11. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az legjobb esetben szerviz, rosszabb esetben kuka. A konnektorba így ne dugd be!
2023. jan. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne használd, mert ha kigyullad, nem tudsz vele mit csinálni, rosszabb esetben reflexből leöntöd vízzel, és ott maradsz.

Lehet kontakthibás, ha még garanciás, akkor szerviz, ha már nem, akkor érdemesebb inkább újat venni, mert nem lesz, aki reális áron megjavítsa.

2023. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma így nem vasaltam ki a hajamat és délután vettem egy másikat.

Sajnos már csak úgy melegített, ha újraindítottam és állandóan leállt. Reggel ettől a füstöléstől nagyon megijedtem. Megszolgálta az árát. Nagyon rég vettem, Remington márkájú volt. Nektek van hajvasalótok ? Minden nap használjátok ?

2023. jan. 11. 20:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2023. jan. 11. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!