Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fertotlenitsem/tisztits...

Hogyan fertotlenitsem/tisztitsam a gyulladt pattanasokat?

Figyelt kérdés

Karacsony tajekan jottek ki, szinte az egesz arcom olyan

Gyulladt-, kis es nagy pattanasok egyarant

Sosem volt meg ilyen, 1-2 kijott de ilyen mertekben soha

Februar 8.-ra kaptam idopontot a borgyogyasznal, vervetel februar 2

Addig mit tudok csinalni vele? Viszket is nehol😔



2023. jan. 6. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél a patikában rá való szappant és gyulladásgátló krémet.
2023. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Amit tudsz azt nyomd ki. A szappan is jo mert szárítja a bőrt amit a pattanás nem szeret de egy jó arctisztitó tonic-kal többre mész. Próbálj ki többet amelyik beválik neked azt használd. És figyelj oda a kajára, kerüld a zsíros ételeket
2023. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na akkor hogy egy ertelmes valaszt is kapj, ezt lecci olvasd el es nezd meg a videot, nagyon hasznos:


[link]


Nyilvan itt van termekajanlo is, de nem kotelezo pont ezeket a markakat hasznalni. A hatoanyag a lenyeg :)


A sima szappant, tonikot es nyomkodast felejtsd el.

2023. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen Mindenkinek

Sajnos nyomkodni nem tudom, mert fájnak… nem tudomi történhetett 😢

2023. jan. 8. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

Ha viszket, akkor elfertőződött. Nem szabad kaparni, mert felsérted a bőrt és alámennek a baktériumok, azért gyullad be és viszket még jobban.

Elsősorban fertőtlenítő szappan kell (lehet kéntartalmú is) és külön törölköző kell az arcodra ha megmostad. Lehet hormonális eredetű, attól is függ hány éves vagy. Nekem évekig súlyos akném volt, a szteroidkrém segített és fertőtlenítő szerek, majd hidratáló.

2023. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!