Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, akik gyantázzák a bajszuk...

Nők, akik gyantázzák a bajszukat, nem pattog ki?

Figyelt kérdés
Milyen időközönként szeditek? Ugye nem erősödik meg…? 😣
2023. jan. 5. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem,kb2hetente.
2023. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erősödni nem erősödik, viszont nekem kipattog (mondjuk csak egyszer gyantáztam le hideg gyantával, lehet amiatt), szemöldökcsipesszel szoktam általában kiszedni ha észreveszem és zavar, attól nem szokott semmi problémám lenni.
2023. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 hetente, nem erősödik, nem pattog ki. Direkt arcra való, érzékeny bőrre való hideg gyantát használok. A meleg gyantától iszonyat vörös és irritált lett.

Előtte meg kell mosni a bőröd, hogy tiszta legyen. Utána el kell távolítani a gyanta maradékot azzal az olajos kendővel, ami van hozzá, utána megint megmosni és esetleg kenhetsz rá valami fertőtlenítő, hámosítót. Pl. Bepanthen, Neogranormon.

2023. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából 2-3 hetente gyantázom (cukorgyanta), nekem sem pattog ki. Közvetlenül utána bekenem hidratáló krémmel.
2023. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. 2-4 hetente.
2023. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszia a választ mindenkinek! A pirosság mennyi ideig normális gyantázás után? Kenjem bepanthennel?
2023. jan. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!