Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet vagy valamit...

Milyen krémet vagy valamit használjak erre?

Figyelt kérdés

Alapból talán a zsíros kategóriába sorolnám az arcbőröm, viszont novemberben felfedeztem sminkelés közben, hogy mintha az egesz arcom hámlana. Sosem volt ilyen textúrája semmilyen krémnek vagy alapozónak stb az arcomon, és eddig csak az orrom hámlott relatíve rendszeresen, feltűnően.

Ezt elmeséltem pár barátomnak, és az egyikük azt mondta, valószínűleg a hidegtől kiszárad/repedezik az arcom. Milyen krémet ajánlanátok erre, ami segít?



2023. jan. 3. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2023. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hidratálókrémet, pl balea med kézkrémet. Esténként argánolajat akár, Revoxot használok.
2023. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez felszíni vízhiány, nekem is ilyen. Hidratáló alá este hialuron szérum. Mióta használok, sokat javult. Geek&georgeous-t ajánlom.
2023. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!