Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok válaszát várom.valak...

Fodrászok válaszát várom.valaki tanácsot adni?

Figyelt kérdés
A festett fekete hajam a fodrász le szivatta kétszer befestette szőkével az eredmény le égett eltört felul csibesárgás szőkés alul vöröses haj.mossa kezeit.azota próbáltam kétfajta hamvasito sampont hátha eltünteti a vöröset de semmi hatás.most megrendeltem a joico kpak szettet hátha legalább az állagán segít.hamarosan mennem kell dolgozni.segitsetek hogyan lehetne a vörös árnyalatot és csibe sárgát eltüntetni és egységes hajat kapni?

#festés #Vörös.csibesárga haj
2022. dec. 28. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Nullásgép.
2022. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De kis vicces és okos vagy...ja nem

Nagy energiába telt ezt ide böfögni

2022. dec. 28. 13:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hamvasító sampon teljesen felesleges, nem fog segíteni. Szerintem menj el egy másik fodrászhoz, aki legalább a színnel kezd valamit, pl pigment hozzáadással. Egy ideig ne fesd és ne szőkítsd, csak tonizáld, pigmentáld. De ezt csak képzett fodrász fogja tudni összeállítani neked élőben. Sajnos nem olcsó, de ha most rákensz bármilyen más dobozos hajfestéket, amiben ki tudja hány %-os oxi van, az csak még jobban roncsolni fogja és még színesebb lesz a hajad.
2022. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is keress fel egy tapasztalt fodrászt, aki vállal elrontott hajakat. Előre nézd meg a munkáit a közösségi oldalain.


Vagy ha ahol csináltattad az eredeti festést az egy nagyobb szalon? Mert akkor felkereshetnéd a tulajt, hogy panaszt tegyél, és akkor egy ott dolgozó másik fodrászhoz beír, hogy korrigálja.

2022. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kis szalon volt egy ember dolgozik benne😑
2022. dec. 29. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:

A narancs és vörös színt a kék és lila üti ki.

Ha most hirtelen kellene megoldás, én kipróbálnék egy kimosható hajszínezőt, pl dm-ben van a LIVE márka vagy paletta shampoo - lényeg, hogy oxigenta ne legyen benne és vörös pigment se. Fodrászkellékesben is tudnak majd ajánlani biztos valamit. De hosszabb távon egy jó fodrász és türelem lesz a megoldás.

Fekete hajfestéket a legnehezebb leszedni és világosítani. Több hónapos folyamat, ha jól csinálja a fodrász és le se törik úgy. De rengeteg pénz, lehet olcsóbb, ha megvárod míg lenő és kipróbálsz pár színeltávolító samponozást.

2022. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mind a kettőt kipróbáltam.a live szinezot is a hamvasito sampont is.egyiksem segített.hamvasitóbol két fajtát is pedig.hiaba a lila sampon ....
2022. dec. 29. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
esetleg hamvasító HAJHABOT próbálj ki, de az is csak a csibesárgát fogja kiütni a első hajmosásig jó esetben. a vöröset nem tudod kiütni csak újabb szőkítéssel, vagy ha átfested a hajad valami alacsony oxitartalmú festékkel.
2022. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nakam is ugyanez a helyzet..fekete derèkig ero hajam volt, egy fodrász leszivatta 2szer..nem hogy szoke nem lett de annyira eltort hogy marcsak vallig er...enis rendeltem a k-pak szettbol, ezenfelül pedig van győrben ès Budapesten a Black velvet hair, igaz elèg drágán dolgoznak de eddog csak jókat hallodtam roluk.. szerintem megerne legalább egyszer el latogatni hozzajuk, esetleg tanacsot kerni toluk mert szivesen segitenek illetve otthoni apolassal kapcsolatban is adnak tanacsokat
2023. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az Pesten van...nekem az 400 km sajnos .
2023. jan. 9. 12:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!