Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett ettől pattanásos a...

Miért lett ettől pattanásos a bőröm?

Figyelt kérdés

Sosem volt különösebb baj az arcbőrömmel, pattanàsos utoljára tini koromban voltam és esetleg mensi előtt előjött pàr 2-3 napra .


Viszont nemrég elköltöztünk és sokat utazom, észre vettem hogy nagyon száraz lett, ráncosabb. Az egész bőröm amúgy száraz, làbamon és karomon is làtszik. Az alapozó is teljesen kiül az arcomra,nem szivodott be.

Utána néztem és vizhiànyosnak is tűnt, ezért vettem egy Biotherm terméket pontosabban aqua bounce-t hialuron savval.

Pár nap után látható volt a változás, kisimultabb lett és élettel telibb az arcom . Viszont ezzel együtt megjelentek a pattanások is, majdnem minden nap felfedeztem egy újabbat.


Nem értem, hogy mi lehet a gond, vagy mit kellene másképp hasznàlnom. Direkt az àrat sem neztem, hogy minél jobb termeket vegyek és rendbe tegye az arcom.

Megköszönném ha irnàtok pàr tanácsot. 25n


2022. dec. 28. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Utana kellett volna nezni alaposabban, az ar nem biztos, hogy azt jelenti, jo is a termek. Kremmanian raneztem, az osszetevoi undoritoak, tele van nyomva parfummel, vannak benne olyan anyagok is, amik pattanasokat okoznatnak. Gondolom ez a baj.


Ami jo szaraz borre: hiarulon sav, c-vitaminos szerum, retinol pl.

Lehet akar enyhen hamlasztani is, de akkor mar fenyvedo is kell. Es persze kell egy massziv hidratalo is, meg jo lemoso.

2022. dec. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Milyen hidratàlót használjak ha pattanásra hajlamos de száraz a bőröm?

Nem tudom hogy olajos vagy géles àllagú lenne jobb?

2022. dec. 29. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!