Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől kopaszodnak a férfiak?

Mitől kopaszodnak a férfiak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Vagy őrökletes dolgok miatt vagy, csökken a tesztoszteron szint.
2022. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Összetett , tápanyag nyomelemek hiánya , vérellátási / hormon zavar , mérgezés folyamatos letargia stressz .
2022. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Leginkàbb #2essel értek egyet, de a genetikus hajlamot se feledjük el.
2022. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
Van egy öröklődő változata, amikor a gén öröklődik és a tesztoszteron aktiválja. De más okokból is kopaszodhatnak.
2022. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Én speciel a borotvámtól 😁
2022. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Az emberi szervezetben talalhato tesztoszteron nevu hormon egyik mas vegyulettel valo bontasa reven dihidrotesztoszteronna alakul amelyre csak es kizarolag a fejteton levo hajhagymak erzekenyek. Nem a terulet erzekeny hanem kifejezetten a teruleten levo haj igy ezert hullik ki csak felul. Ha oldalrol felulre pakoljak akkor az ugyanugy nem lesz erzekeny mint azelott. Azt felejtsuk el hogy a dht gatolja a verellatast meg ez meg az, konkretan a ferfias ferfi kopaszodik, cserebe mashol no rajta szor ahol nem kene.. vallain, hatan, hasan, mellkasan.. gyogyszer van, repa nem all tole, csodaszer nincs. Az osszes patikaban arult csodaszer hatastalan az androgen alopecia betegsegre. A ferfi az anyai nagyapatol orokli elsosorban. Mar 14 eves korban kezdodik altalaban. 30 evesen nem nagyon van mar. Minden ferfinel elkezdodik elobb utobb, kivetel nincs. Van aki nem eli meg mert legjobb esetben 100 eves korban is de akkor is elkezdodik. Egy forintot nem erdemes erre kolteni. Akar a halal tenyet ezt is el kell fogadni. Joccakat 😊
2022. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
6@ Részben igaz , láttam több tucat nyálgépet kopaszodni és tipikus masszív agressziveket is . Nekem a vese gyengült sok fehérje és sózások miatt emiatt elvékonyodott kihullott , nincs kopter a rokonok között . A víz fémtartalma kemiai szerek gyovyszerek hatásai a majat gyomort barmit lebontják, azok sérülése bőr köröm fog problémát okoz . Ráfogták a gyulladt rossz fogakra is de ez sem törvenyszerű mert latni alkeszt csövit keves foggal de bozontos hajjal . Reklámok hazudnak mert a patikai nyomelemeik szintetikus szerek nem hasznosulnak, a samponok is vegyszerek ,tehát ezek csalás átverés kategória . A reklámozó modellek fiatalok vagy mesterségesen hajdúsított emberek mint a sumákarcú Árpa ... Dopemen sem lett jobb a hajhagymás kúrától pedig kapott pár beültetési dózist .Az biztos hogy vizilabda vagy fejen pörgő akrobatika is kihullasztja . Rettegő traaumás emberek is pár hét alatt megőszülnek stb .
2022. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Apai nagyapám teljesen kopasz volt, csak oldalt volt haja.

Apámnak megritkult a haja, de nem kopaszodott meg teljesen.

Nekem nagyon erősen ritkul, 33 éves vagyok.

2022. dec. 29. 08:14
 9/10 anonim válasza:
Hajbeültetés kérdező!!
2022. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Nem tudom miért kellett lepontozni a 6-ost, az ő válasza az eddigi legpontosabb. Ami a nem genetikai eredetű kopaszodást illeti, a férfiaknál ez csupán az esetek 5 százaléka.
2023. márc. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!