Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől világosodik ki a festett...

Mitől világosodik ki a festett fekete hajam?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete festették szőkéről feketére a hajam. De itt ott átüt a régi szín pár tincsen és iszonyatosan kibarnult. Mit lehet ellene tenni?


23/F


2022. dec. 21. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Fesd be újra
2022. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laylah ***** válasza:

Kopik le a festék.

Mivel túl gyakran nem ajánlatos festegetni, megvárod vele a következő időpontot, vagy keresel addig valami hajszínezőt. Sapka meg így télen a barátod.

2022. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ilyen hamar? Külön kértem hogy ne szinezőt hanem tartós festést kérek.


2 hét az nem valami sok idő.


Amúgy igen. Sapka a barátom ilyenkor 😂

2022. dec. 22. 13:45
 4/6 Laylah ***** válasza:
Nem biztos, hogy a festék hibája, főleg, hogy előtte gondolom a szőke is festett volt. Nem szokták javasolni a szőke azonnali feketére festését, egyrészt mert nem tesz jót a hajnak, másrészt mert pont így járhatsz. A festékanyag ugye beszivárog a hajszálba, na de az már előtte is telítve volt szőke festékanyaggal, így nyilván nem fogja tudni felvenni az egészet. A másik pedig, hogy a hajadon is múlhat, nekem pl. a sötét hamvas barna hajam úgy dobta le magáról a fekete festéket 2-3 hajmosás alatt, hogy öröm volt nézni, szó szerint nyoma sem maradt, hogy valaha festve lett volna. :)
2022. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen voltam szőke. Soha nem volt ekőtte festve. Ami a hajamat illeti meg... nem mindenhol. Inkább a tőtől kb 2 centi magasan dobja le. Attől fentebb szín fekete.
2022. dec. 22. 15:10
 6/6 Laylah ***** válasza:
Akkor még a 4-es válaszom másik fele érvényes lehet. :) Plusz nem tudom, milyen hosszú a hajad, de általában a hosszabb hajat két lépcsőben szokták festeni, előbb felviszik a festéket a hajtövekre, majd utána a hosszára. Ez ugye azért kell, mert a hajtőnél sötétebb, erősebb árnyalatú szokott lenni a haj, ha egyben vinnék fel, akkor fent sötétebb lenne, ami mondjuk nyilván egy feketénél nem számít, de akkor is, több idő kell a hatáshoz. Ebből kifolyólag lehet az is, hogy nem volt elég ideje a festéknek rendesen beszívódni. De, ahogy írtam, lehet, hogy csak egyszerűen ilyen a hajad neked is, hogy nem tetszik neki a festés.
2022. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!