Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz hajra mely vitaminok jók?

Száraz hajra mely vitaminok jók?

Figyelt kérdés
Eléggé száraz a hajam. Balzsam olaj nem segít…

2022. dec. 20. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát vagy megreformalod a hajapolasi szokasaidat(remek oldal instan a szofi's haircare) vagy ha az se jön be, akkor el kell menni orvoshoz.

Pl pajzsmirigy alulmukodes tud hajszarazsagot okozni.

Viszont a haj elég lassan javul.


Nekem pl egy elrontott szokitest valamivel több mint fél év alatt sikerült helyrehozni. 1 évvel később meg jobb formaban van, mint valaha volt.


Meg azt is tudni kéne, hogy egyszer csak elromlott(ha ez van, akkor orvoshoz kell menni) vagy régebb óta ilyen. Fested, vasalod, gondorited, más módon gyilkolod stb.

2022. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tavaly januárban picit le szavaztam a színét és azóta van vele probléma illetve nyáron jobb volt de most ez

A hideg meg hajszarito eléggé szaritja. Nyáron pl sokkal többször heti 3 x is hajat mosok. Most hidegebb időkbe picit hanyagoltam. Köszi a tanácsot

2022. dec. 21. 00:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Szívattam*
2022. dec. 21. 00:28
 4/5 anonim ***** válasza:

A vitamin csak a friss kinőtt hajnál számít, a mostani hajhosszodon már nem.

Balzsam, hajpakolás, hajmosás előtti pakolás, leave-in termékek, hajolaj, hővédő- ezekkel próbálkozz inkább

A balzsamnak nem az a dolga, hogy a száraz haj ne legyen száraz, ezt felesleges is elvárni tőle. A balzsamnak a haj lemezkéit kell lezárnia.

A hajvégápoló olaj meg csak a további kiszáradástól véd egy ideig, de önmagában nem hidratál.


Hajpakolást használj, 10percig hagyd fent kiöblítés előtt-ez a termék van a szárazságra.

A másik a leave-in termékek ezeket meg akár naponta használhatod.

2022. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. 🤗
2022. dec. 26. 23:33

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!