Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki, ha valaki...

Szerintetek ciki, ha valaki nem csinál semmit a hajával, pl nincs kiegyenesítve?

Figyelt kérdés
Annyira cikinek érzem, hogy felkunkorodik a vége. Más ezt hogy látja?

2022. dec. 18. 17:32
1 2
 1/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nem ciki az, nekem hosszú egyenes, szinte soha nem csinálok frizurát, kiengedve hordom.
2022. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne ciki? Sztem rajtad kívül a lőtéri kutyát nem érdekli. Bár mostanság már minden ciki, az ember kimászik az utcára, az is ciki.
2022. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem göndör. Nagyon. És?
2022. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém meg szögegyenes, de begöndörítem, hogy direkt kunkorodjon. :-D


Na ehhez mit szólsz?

2022. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már annyira nem foglalkozom ezzel, hogy nagyon..

Régebben főleg, mikor tini voltam, képes voltam majdnem minden nap vasalni a hajam. Egyetem elején meg hullámosítottam a végét. Alapból hullámos a hajam, de mindenki tudja, hogy a természetes az kócosabb.

Na aztán nem lett ilyenekre időm: egyetem, munka, háztartás stb. és elkezdtem ezt leszrni.

Vagy felkötöm, felkontyozom, vagy csak kiengedem mindegy. Hagyom természetesen, tönkre tenni se akarom már jobban.

2022. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A fodrásznőm szörnyű állapotokat lát a munkája során, az ilyen agyonvasalt hajak tönkre vannak téve.
2022. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne kiegyenesíteni a hajamat, amikor 1. egyenes, 2. a vasalás nemcsak tönkreteszi a hajat, de még olyan lapos is lesz tőle, mint a tehénszar.
2022. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ápolt, akkor nincs vele baj. Ha kicsit zsíros néha, az is érthető, természetes dolog.

Viszont Ha ápolatlan, tiszta zsír/korpás nagy lenövés van rajta, vagy 10 centi töredezett az alja az undorító igénytelenség.

Nekem is csak a hossz alsó fele göndörödik, évekig én sem vasaltam, úgy is szép ápolt volt. Most már vasalom, mert nekem így jobban tetszik, de ne mások szavára adj!

Ha neked jó így legyen így. Egy a lényeg: Ápolt legyen!! :)

2022. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Borotválom a fejem, és nem kell ilyenek miatt aggódnom 😁
2022. dec. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
91%
Nem ciki. A fésülkődés hiánya, az már más kérdés.
2022. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!