Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nem áll jól az eredeti...

Ha nem áll jól az eredeti haj, akkor miért baj ha festetem?

Figyelt kérdés
Ráadásul 22 évesen már őszülök is. Abban igaza van anyukámnak hogy a hajfesték árt, de ha mellette ápolom nem értem miért zavarja.
2022. dec. 17. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Anyukád gondolom konzervatív. Valszeg sokszor hallotta fiatalkorában, hogy csak a khurvák festetik a hajukat, körmüket stb.
2022. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Olyan nincs, hogy nem áll jól az eredeti haj. A természet nem hülye, nem teremt borzalmas színkombinációkat. Például ha valakinek nagyon sárgás tónusú a bőre, annak általában hideg árnyalatú a haja, mely kompenzál.


Ettől függetlenül semmi baj nincs sem azzal, hogy fested, sem pedig azzal, hogy őszülsz.

2022. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem max nem vagy megbekelve a szineiddel. Gondolom az a tipikus közepes árnyalatu seszínű hajad van, ami egyébként egy hamvas világosbarna. Az ilyenek szoktak mondani magukra, hogy szürke kisegerek.


De ez egy tévedés. Erre vannak a színtanacsadok, hogy kihozzak a jobbik formáját az emberből.

2022. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csakénvagyokaznyugi válasza:
57%
Nekem sem állt jól a barna hajam, ezért mikor végre elmúltam 18 és lett saját keresetem, befestettem kék-lilára, ez 2 éve volt, azóta is ilyen és mindenki szerint jobb, mint a barna volt.
2022. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen seszínű világosbarna volt mindig is.
2022. dec. 17. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha úgy érzed jól magadat, akkor fesd a hajadat. Csak persze, mellette ápold megfelelően, mert tény, hogy a folytonos festés nem tesz jót. De egyébént szerintem nyugodtan csináld, most ez nem olyan megbotránkoztató dolog, sőt, egyáltalán nem nagy dolog, ha valaki festi a haját. Nekem pl. anyukám régen folyton festette az övét, de a te anyukádnak erről más a véleménye, amivel nincs baj, csak nem kéne másra erőltetnie a saját véleményét.
2022. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
85%
Miért lenne baj? Nekem eredetileg ilyen fura halvány sárgás szőke a hajam, a hideg fehér bőrömhöz úgy néz ki, mint egy alaposan elkúrt otthoni szőkítés, ráadásul nem is egyenletes, hol világosabb, hol szürkésebb. Teljesen vízihulla fejem volt vele mindig, sötét színekkel meg atomjól nézek ki, kihozza az arcvonásaimat, az eredetivel meg olyan voltam, mint egy szellem.
2022. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!