Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha a hajamban...

Mit tegyek ha a hajamban meglátszik a hajgumi nyoma?

Figyelt kérdés
Hajmosas utan 80%ig eltunik, de addig meg nagyon latszik. Csak tesi orara fogom ossze, arra a 45percre nem normalis hajgumival hanem scrunchieval, es probalom a leheto leglazabbra viszont ha meg tul laza nincs ertelme felkotni mert szetesik ora kozben. Ez ellen mit lehetne tenni? :(

2022. dec. 15. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Próbáltad már az ilyen hajgumit ami olyan mint a régi vezetékes telefon kábele?


Nekem ez nem hagyott nyomot, nem szorítja úgy a hajat


[link]

2022. dec. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a telefonzsinór is nyomot hagy benne, igaz egész nap használom, csúnyán törik pont ott, ahol körbemegy :(
2022. dec. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Két dolgot tudok javasolni: Próbáljad ki, hogy kontyba rakod, vagy pedig használj hajcsipeszt!
2022. dec. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Szilikonmentes sampont és balzsamot használok, semmilyen szilikonfélét nem teszek a hajamra. Nekem azóta nem látszik meg a hajgumi nyoma, még akkor sem ha egész nap a hajamban van szorosan. Nem tudom mitől lehet, én is furcsának találom, de előtte mindig meglátszott nekem is.
2022. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Próbáld körkefével kiszárítani hajmosás után.

Illetve nekem a hajvasalóis is segít orvosolni.

2022. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz a hosszúhoz, akkor akár le is vágathatnád tüsire, és akkor nem lesz ilyen probléma.
2022. dec. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!