Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Stylevanaról megéri rendelni?

Stylevanaról megéri rendelni?

Figyelt kérdés
Jobb árak vannak mint magyar webshopokban, viszont mivel külföldi oldal nem tudom vámot kellene -e fizetni, meg milyen külön adók jönnének rá. Plusz nekem nincs euróban pénzem, ha a kártyámon forint van akkor arra is számoljak plusz költséget? Van aki már rendelt az oldalról? Elmondaná a tapasztalatait?

2022. dec. 12. 17:40
 1/1 anonim válasza:

Az ünnepek előtt rendeltem, ma érkezett meg. Vámot nem kellett fizetni, pedig bőven 22 euró fölött volt a rendelés. DPD hozta a csomagot.

Arra érdemes figyelni a vásárláskor, hogy csak olyat tegyél a kosaradba, ami készleten van, mert ha a beszerzési idő 7-14 nap, akkor össze fogják várni a rendelésed összes darabját és csak az adott idő elteltével postáznak mindent.

Ha csak forintszámlád van, akkor a bankod vagy a PayPal horror-árfolyamon fog váltani a vásárláskor. Csak egy példa, de amikor 402 körül volt 1 euró, a PayPal 423-ért akart váltani. Szerintem jó ötlet csinálni egy Revolut-számlát (ingyenes) és mindig váltani annyi eurót, amennyit szeretnél költeni, mert sokkal jobb árfolyamon váltanak, mint a magyar bankok/PayPal.

2023. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!