Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy álljak neki leborotválni...

Szuszi95 kérdése:

Hogy álljak neki leborotválni a puncim?

Figyelt kérdés
Még sohasem borotváltam le, és elég hosszú, most már nagyon zavar. Szeretném teljesen leborotválni. De azt se tudom hogy álljak neki. Gondolom valamennyire le kell vágnom mielőtt borotvával nekiesnék. De azt se tudom milyen irányban, meg mit hogyan.

2022. dec. 7. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Inkább hagyd.
2022. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Ha van trimmelőd, azzal, ha nincs akkor sima hagyományos egy pengés gilett-el az nem tömődik el. Ha az sincs, akkor sima sokpengés többször használatos borotvával. Az állandóan el fog tömődni, de ez van, kimosod belőle a cuccot


Az érzékenyebb hajlatokba úgy is csak ez a sokpengés a jó.


Eőtte mosd meg alaposan, a dombodat utólag le is ferőtlenítheted. Ne vágj a szőr növekedési irányával ellentétesen.

Készülj fel, hogy lesznek szőrbenövéseid.

2022. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ne a puncidat borotváld hanem a körülötte lévő szőrt.

Másodszor: készülj fel előre: olyan borotvát vegyél ami párnázott és a pengéje nem vág meg csak attól, hogy ránézel. Ezen kívül vegyél aloe vera gélt és jó összetevőjű testápolót. Ezen kívül csipeszt is vegyél/tarts kéznél, mert ha begyullad/benől egy szőrtüsző azzal a legkönnyebb eltávolítani.


Harmadszor: vágj neki. Lehetőleg legyen ehhez tér, tipikusan seggnél például nehezebb hozzáférni és lehet ehhez olyan póz kell ahol mondjuk a kádra/wc-re teszed egyik lábad.

2022. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

#3

Mondjuk inkább úgy fogalmaznék hogy ki kell tapasztalni, én pl gyűlölöm az ilyen sokpengés párnás vackokat. :D sok más embernek meg az a legjobb.

2022. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
El tudnám mondani, csak én olyankor mindig szemben állok vele. :)
2022. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Trimmelo.

Utana epilator.

2022. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Segítsek? :)
2022. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Trimmelő nullásra kopaszra leviszi, kényelmes biztonságos praktikusabb olcsóbb .
2022. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!