Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatalmas, kemény pattanást,...

Hatalmas, kemény pattanást, hogy tudok eltuntetni?

Figyelt kérdés
Konkretan az arcon közepén van egy nagy, kemény pattanás, megprobaltam kinyomni, de mivel nem tudtam így hagytam, mert tudom, hogy utána csak rosszabb lesz. Szerencsére sebesre meg nem nyomkodtam, de konkrétan azt erzem, hogy be van dagadva a fel arcom. Mivel tudnám a leggyorsabban eltuntetni?
2022. dec. 3. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen kinyomhatatlan pattanásokra jó volt a szalicilsavas szérum. Pl geek&gorgeous porefetly clear. 2-3 nap alatt eluntette.
2022. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. dec. 3. 13:38
 3/4 Metionin ***** válasza:
Szintén szalicilsav segít ezeken nekem is. Én most Revoxosat használok de korábban Ordinary volt.
2022. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Injekciós tűvel megszúrni a közepét, utána jön ki mint a kisangyal. Van hogy ropogva jön, vagy kirepül és koppan a tükrön.
2022. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!