Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha épp annyira “tüsire”...

Ha épp annyira “tüsire” szeretném vágatni a hajam, hogy még ne lehessen kopasznak mondani, de szinte az, akkor hány mm-t kérjek?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondom, hogy legyen nagyon rövid, de végül sose vágja le annyira rövidre, amire én gondolok (ritka és gyenge, zsírosodásra rettentő hajlamos a hajam, de még mindenhol nő, így nem akarok teljesen kopasz lenni)…

2022. nov. 30. 00:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, 33 éves, de már 10 éve ilyen a hajam, azóta nem ritkult.
2022. nov. 30. 00:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Fodrásszal beszéljetek meg két méretet, először vág nagyobbra valamennyit, és ha úgy gondolod, lemehettek rövidebbre, kész :) vagy másik fodrász, géppel rövid hajat nehéz elrontani.
2022. nov. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek 2mm-es a haja, a vágás napján és még pár napig nem lehet megsimogatni a fejét, mert szúr, olyan, mintha borostás lenne. Viszont két hét után már nő annyit, hogy puhábbá válik (de még mindig tüsi). Ő sajátmagának vágja, géppel (és megtakarit vele egy csomó pénzt, és időt). Kb négyhetente, havonta egyszer nyírja le. A "fazon" adott, ahol haja van, ott lenyírja. A gépet lehetne használni borotválkozáshoz is (van hozzá fej, csak le kellene cserélni, ami kb 2másodperc lenne), de ő nem szereti, csak a haját vágja vele, borotválkozni a jó kis régi habos-borotválós módszerre esküszik)
2022. nov. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. nov. 30. 06:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem is nyird magadnak inkabb es tudsz kiserletezgetni is. Ehhez nem kell fodrasz 🤷
2022. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak még véletlenül se szeretném, hogy esetleg egyenetlen legyen… :/
2022. nov. 30. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz az vagy ha mégis én is az elején többször át kellett mennem rajta de utána jó lett mára meg már nagyon is bele jöttem.

De ajánlatos egy kicsi és egy nagy fali tükör előtt csinálni

2022. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Géppel nehéz egyenetlenül nyírni. És igen, a férjem is két tükörrel nyírja, főleg hátul. Megpróbálhatod, amikor pl. hosszú hétvége van és több az időd kisérletezgetni. Az tény, hogy először a férjemnek is vagy egy óráig tartott, mire végzett vele, de ma már kb 10 perc alatt tökéletesre nyírja. Egyszerűen gyakorlás kérdése az egész.
2022. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!