Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel kezeljem ha ilyen az...

Mivel kezeljem ha ilyen az arcbőröm?

Figyelt kérdés

Egy ideje már észre vettem, néha jobban látszik aztán kevésbé de úgy érzem muszáj tennem valamit.

Irritalt, enyhén piros foltos és darabonként hámlik. Ha teszek rá alapozót még jobban látszanak a kis kiálló bőrdarabkák , hiába használok előtte hidratalot. Olyan mintha semmit sem szívna magába a bőröm, össze húzódik főleg az orrom körül. És tapintasra sem szép sima hanem mintha érdes lenne az egész, nagyon zavaró.

Ehhez hasonló:

[link]


Itt az utolsó kep :

[link]


2022. nov. 26. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Most kezdődott az evszakvaltassal vagy korábban is ilyen volt?


Illetve milyen termékeket használsz az arcodra?(lemosó, hidratáló márkája, típusa).

2022. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A szárazság része már régebb óta fennál, viszont a piros foltok és enyhén viszkető érzés csak most egy hete jelentek meg.

Jelenleg Yves rocher micellas vizet használok, és nappali hidratálót szintén tőlük.

Pont azért választottam, mert sokan dicsérték hogy természetes összetevőket tartalmaznak.

2022. nov. 26. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet ekcémás vagy pikkelysömör. Javaslom háziorvos/bőrgyógyász/kozmetikus felkeresését (vagy-vagy attól függ, hogy hová tudsz eljutni hamarabb).
2022. nov. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg először, hogy elhagyod az Ives rocher termékeket.


Helyettük extra gyengédeket próbálj ki. Lemosóbol cerave, geek&gorgeous jelly joker, elyn's lab. És hidratáló szintén ezek márka valamelyikebol.


A természetes összetevő nem jelenti azt, hogy jobb. Nekem pl volt egy apivitas samponom és nem bírtam elhasznalni, mert viszkettem a sok illóolajtól.

2022. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szakmabeli vagyok. Radírozol rendszeresen?

Írhatsz egy teljes rutint is.

2022. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén az utolsó vagyok. A természetes összetevő nem jelenti azt, hogy nem lehetsz rá érzékeny. Az eper is természetben van, mégis van, aki allergiás rá. Nagyon sokan nem tudják melyik kifejezés pontosan mit jelent.
2022. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Beszélhetünk privàtban? Nagyon megköszönném!
2022. nov. 28. 07:36
 8/8 anonim válasza:

Szia! Szerintem bőrnyugtató termékek nagyon jók lennének neked!

Pl:

Kamillateával áttörlöd a bőröd, geek&gorgeus sress less szérum, yves rocher kammilás arckrém

2023. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!