Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos! Mi lehet ez az arcbőrömön...

Sos! Mi lehet ez az arcbőrömön?kèp

Figyelt kérdés

Két hete jöttünk külföldre és kb egy hete vettem észre tüneteket. Először csak érdesebbnek éreztem tapintásra, gondoltam szárazabb a kelletènél mert nem ittam elég vizet. Tegnap észrevettem hogy pirosas kiütések lettek rajta és ma már enyhén viszket is.

Soha semmi probléma nem volt az arcbőrömmel és nem értem most mi lehet ez :/

Annyit vettem észre hogy szárazabb a levegő itt, reggel mindig kiszáradt torokkal ébredek és a víz is mintha más lenne, jobban szárit de pl páromnak semmi tünete nincs.

Nagyon aggaszt, mert nem tudom mit kezdjek vele és nem tudok most elmenni bőrgyógyászhoz sem.

Tapintásra darabkás, érdes felületű.

[link]


2022. nov. 26. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán valami allergiás reakció lehet. Kozmetikumra, vízre?
2022. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyanazt a kozmetikumot használom mint otthon is. A vízre lehetséges, de ez esetben mit csinalhatok? :/ Nem tudok más vizet használni mint ami van itt …
2022. nov. 26. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig maradsz ott?
2022. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az agynemu miatt is. Valami durvabb anyaggal mossak, fertotlenitik amit nem bir az arcborod. Probald meg, hogy leszeded a parnahuzatot es valamelyik poloddal takarod be.
2022. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, dolgozni jöttünk 🥺
2022. nov. 26. 11:31
 6/7 A kérdező kommentje:
4. Köszi, megprobalom
2022. nov. 26. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár a kérdésre a választ nem tudom, de nekem is ilyen... Gyerekkorom óta, sok orvost megjártam de konkrétan nem múlt el teljesen soha.

Ha sikerül kideríteni mi okozza, és ha van rá valami csodaszer/gyógymód, kérlek írd meg.

2022. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!