Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha vágatok a hajamból 2...

Ha vágatok a hajamból 2 centit (töredezett) akkor gyorsabban fog nőni?

Figyelt kérdés

2 centit szeretnék a héten vágatni, mert sajnos eltöredezett. most kb. hónaljig ér, de ha levágatom akkor még rövidebb lesz :'(

egyszer levágattam vállig, és nagyon megbántam:'( most viszont hónaljig ér(de még ezzel sem vagyok megelégedve)hátközépig szeretném:)

van valami (akár házi praktikák is) amivel gyorsabban nő a haj??


2010. szept. 29. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A (gyakori) hajvágás inkább erősíti a hajat. De olyat is olvastam hogy ha az eltöredezett részt levágod, akkor már nem a hajvégek helyrehozásával lesz 'elfoglalva', hanem azzal hogy nőjjön is.


A ricinusolajtól gyorsabban nő a haj és kevésbé töredezik. Igaz zsírosodni is jobban fog.

2010. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fog gyorsabban nőni. Viszont ha nagyon törik, akkor amit nyer a hosszához az le is törik és nem lesz hosszabb. Ezen segít a vágás, és majd megmarad a növekedés. Amúgy a haj nem foglalkozik azzal, hogy helyrehozza a végeit, ez nem igaz. Egy elhalt szarus anyag hogyan tudna ilyennel foglalkozni? Csak a hajhagyma él, az meg nem "érzékeli", hogy a hajvéggel mi van.
2010. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!