Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ártalmas az arcbőrömnek, ha...

Ártalmas az arcbőrömnek, ha mindig kenegetem?

Figyelt kérdés

Használok fényvédőt, retinalt, niacinamidot, BHA hámlasztót, de mielőtt megjön a menstruációm, sokszor csúnya a bőröm, pattanásos lesz.

Anyám nem érti, hogy miért kenegetem állandóan a bőröm, mert csúnyább, és ráncosabb leszek, mint ha nem kenném. Neki sose volt pattanásos az arca se, pedig nem kente semmivel.

Én úgy látom szebb, ha használom ezeket a termékeket, de ezek se tudják kivédeni a hormonális pattanásokat.


2022. nov. 19. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is ilyen, ő vízzel mossa aztán kész, nem tudja milyen reggel zsírban tucsogó arccal ébredni ami mosán után 1 órával már megint olyan, nem tágak a pórusai és nem fekete az orra és az álla a sok mitesszertől...

Vannak szerencsések, meg olyanok, mint mi, nekünk foglalkoznunk kell ezzel is

2022. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
A jó rutin sosem ártalmas. Anyám sosem szólt bele, csak tinikoromban volt felháborodva, hogy én mitől vagyok pattanásos, amikor ő sosem volt. Hát az ugye nem így működik :D
2022. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem árt
2022. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen már én is elgondolkodtam, hogy van-e értelme. Korpás seborreas a bőröm, ami azt jelenti, hogy mitteszeres, zsíros és vizhianyos is. Néha vannak pattanások is, de az elenyesző. Néha szépnek látom néha nem(saját magamhoz képest). Egy termék kapcsán sem vettem észre egetrengeto változást.

Viszont egy ismerősöm meg mondta, hogy szebb a bőröm mint 20-as éveim elején 🤷‍♀️(most 30 vagyok).

Egyedül az aha hámlasztók azok amik meg is látszanak a bőrömön.

2022. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!