Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk. Bajszos vagy a borostás?

Fiuk. Bajszos vagy a borostás?

Figyelt kérdés

Bajszos vagy egy kicsit borostás ( nem annnyira mint egy férfi hanem csk egy kicsit látod hgy elkezdett nőni a szőr a csaj ajka felett.) .... nah szoval bajszos vagy borostás lánnyal csókolóznál / járnál INKÁBB ??


Csak FIUK irjanak. Nem kell olyan hogy ,, hát nem tom sztem a borostás amugy lány vok" meg oylan se hogy a lányok leirják hogy a fiukat hogyan szeretik... fiiuk irjanaak.!!!


kööszi.


2010. szept. 29. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem igazán egyik sem zavar.Ha tetszik egy lány akkor simán elnézem az ilyesmit.Hogy konkrét legyek,a barátnőmnek elég erős arcszőrzete van,bajszán,állán,és oldalt is.Néha gyantáztatja,de amikor már kezd nőni,de még nem gyantázható és az alkalom úgy kívánja,megborotválkozik,tehát szokott borostás lenni,amit csókolózáskor érzek,de nem zavar. Viszont van olyan is amikor "pihentetés" címén meghagyja,és olyankor bizony aki azt nézi láthatja mivel sötét,de engem ez sem zavar,elfogadom,senki sem tökéletes.
2010. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
oldalt gyanta, mert
2010. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
(bocsánat elküldte...) kevésbé zavaró, ha nől. bajusznál szőkítés, mert 3 naponta is lehet. de inkább gyanta ott is, házilag tudja naponta is akár szőkítgetni, ahogy nől...
2010. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem szedd ki, nem nagy kaland.
2010. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szakállas
2010. szept. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem szeded le gyantával? Vagy epillátorral.
2010. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
aahj de ugy kérdezem hogy az ajobb hogyha bajszos, vagy hogyha NEMAZ (vagyis az csak szedi valamilyen módon) de szedés után pár nappal elkezd nőni. melyi a jobb..
2010. okt. 11. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:

bajuszos vagy borostás??

-egyikseee!

2010. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

borostát elégé érezni nyelvel

de else tudom képzelni a bajszos nőt :D

2010. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!