Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy eltünjön...

Mit csináljak, hogy eltünjön az újonnan szőkére festett hajamból a lilás/pirosas árnyalat, ha ráesik a fény?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve már pirosra festettem a hajamat. Le szerettem volna váltani, subrina eliminátorral kétszeri alkalmazásra leszedtem, sárgás szőke lett, lejjebb kicsit narancssárgás, de nem vészes. Befestettem egy nem túl világos szőke festékkel, nagyon szuper lenne, de vannak benne lilás/pirosas csíkok vagy nem is tudom hogy jellemezzem. Ahogy mozgatom a fejem és esik rá a fény úgy megy valahol az a szín. Ahol le volt nőlve a hajam ott nem látszik, csak ahonnan a festék kezdődik. Fessem be ugyan ezzel? Vagy válasszak sötétebbet? Esetleg vissza a pirosra? Hamvasitó sampon segíthet? De elég intenzív a színe. Mit csináljak?

2022. nov. 11. 02:48
 1/5 A kérdező kommentje:
*nőve
2022. nov. 11. 02:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Ehhez szakember kell. A vöröspigmenttől a legnehezebb megszabadulni
2022. nov. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Le kell nyírni az egészet.
2022. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj 3-4 hetet és fessd be ugyanezzel.
2022. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam azóta egyedül, köszi…
2022. nov. 13. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!