Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez árthat az anyajegynek?

Ez árthat az anyajegynek?

Figyelt kérdés

Van az arcomon egy anyajegy, és mindig kinő belőle pár szőrszál, úgyhogy ezeket kb két hetente szemöldökcsipesszel kiszedem. Utána néha picit fáj az anyajegy de hamar elmúlik. Lehet ettől bármi bajom? Leszedetni nem szeretném, nem is nagy az anyajegy. Vagy van rá más "kíméletesebb" mód hogy a szőrt eltávolítsam? Szőrtelenítő krémet nem mertem kenni rá, borotvával se esnék neki.

(L)



2022. nov. 7. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó ahogy csinálod.

Esetleg fürdés után szedd ki

2022. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szőrtelenítő krémben nagyon sok a káros anyag ne kend rá

Borotvával megvághatod semmiképp se próbáld

Inkább maradj a csipesznél

Előtte esetleg öblitgesd meg ott meleg vízzel, kicsit felpuhuljon

2022. nov. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebész lézeres eljárással tök olcsón és nyomtalanul fájdalommentesen el tudja távolítani az anyajegyet percek alatt. Semmi altatás, csak egy kis helyi érzéstelenítés arra a kicsi területre. Utána kenegetni kell valami krémmel, hogy gyorsabban begyógyuljon, ennyi. Én - hacsak nem tetszik nekem valamiért, simán leszedetném, ha egy kicsit is zavar.
2022. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

#3, igazából egyáltalán nem zavar maga az anyajegy, csak a szőr... :)

2022. nov. 8. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Esetleg van valami lézeres szőrtelenítő megoldás is, ha jól tudom, bár ez több alkalmas, és nem tudom, hogy anyajegynél nem ártalmas-e.
2022. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!