Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenne egy pár kérdésem pár...

Lenne egy pár kérdésem pár termékkel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Nekem enyhén zsíros bőröm van, általában menstruáció előtti hetekben jön elő pár a pattanás. Pattanásaim általában az arccsontomon, államon, néha a homlokomon szokott lenni. Viszont miután kinyomom őket vagy pattanás tapaszt teszek rájuk, besebesednek, és ott marad egy folt / heg.

1. A garnier C vitamin szérum tényleg jó? Hallottam, hogy segít eltüntetni a pigmentfoltokat, pattanás utáni foltokat. Ugyanakkor hallottam a Revox C vitamin 20% szérumról is, bár azt elvileg nem szokták ajánlani, mert kipattoghat tőle jobban a bőr stb.

2. A Revox Just Pf Napvédő SPF50 mennyire jó? Főleg az én típusú bőrömnek. Valakitől azt hallottam hogy pont ilyeneknek jó, mint nekem.

3. The Ordinary Niacinamid 10% Zink 1% terméke vagy Revox Just Niacinamide 10% terméke jó lenne az én bőrömnek? Olvastam hogy az állon, homlokon (vagy egyéb helyeken lévő) kis dudorokra (nyitott, zárt pórusokra, komedókra, bőr alatti pattanásokra) jó. Meg hogy elvileg C vitaminnal nem szabad együtt használni. Bár azt nem értem miért.

4. The Ordinary Retinol mire jó? Hallottam hogy ez is aknékre, meg pigment foltokra talán.

5. A Revox Azeleinsav 10% krémről is hallottam, hogy ilyenekre jó, a foltok ellen.

6. Melyik lenne a legjobb nekem? Garnier C vitaminos szérum, Niacinamidos szérum, Retinol vagy Revox Azeleinsav krém?


Itt van pár kép, hogy kb milyen szokott lenni a bőröm (az 1-2 pattanáson kivül):

[link]


[link]


Köszönöm ha tudsz segíteni :)



2022. nov. 7. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Összessegeben nagyon egyéni, hogy kinek mi válik be.

Próbálgatni kell őket.


1. A Garnier c-vitaminos szeruma még nagyon új, én is nemsokára fogom kipróbálni, mert ilyen komplex termék nem igazán van. Legtöbbször e-vitaminnal és ferulic aciddal kombinálják. A revoxossal meg az szokott lenni a legfobb baj, hogy nem stabil és ha elkezd elszinezodni, akkor kuka.


2. Szintén ki kell próbálni, viszont elég kicsi a kiszerelése és emiatt nem biztos, hogy jó ár/érték arányú.


3. Van akinek sok a 10% nia, másnak meg nem. Jó lehet amúgy a te bőrödre is. Én gg niat használtam sokáig, de úgy isten igazából nem láttam a hatását.

Azért nem szoktak c vitaminnal javasolni, mert rossz reakció jöhet létre, de már megbukott ez a tévhit.


4. A retinol pattanasokra és anti agingre jó. Az ordinary retinolok tobbsegeben olajos allaguak ezt van aki szeretni én speciel nem(szintén zsírosabb bőrrel). Jó alternatíva a gg retinal és az elyns lab retinolja.


5. Valóban jó lehet pigmentfoltra, ezen kívül pattanásokra.


6. A Garnier c vitaminos szerumaban van nia és szalicilsav is, kezdőként elég is lehet, ha nem hozza a várt eredményt, akkor lehet váltani monoszérumra. A többit is használhatod, de ha kezdő vagy, akkor egyesével vezesd be a termekeket és ha használsz aktív hatóanyagokat akkor elengedhetetlen a fényvédő.

2022. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ird be ezeket a kremmania.hu oldalra. Ott rengeteg vélemény van
2022. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!