Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros viszkető foltok az...

Piros viszkető foltok az arcbőrön és sokszor kiújul. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyász bőrgyulladást állapított meg és adott rá krémet. Viszont hiába, mert ha bekenem ugyan elmúlik, de kb egy hét és kiújul, bekenem, megint kiújul...

2022. nov. 4. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Seborrhoes dermatitis lehet, de így nem vagyok biztos benne. Több A vitamin tartalmú étel. Általában tini korban gyakoribb. Van akinek ebben a korban pattanásos/ zsíros a bőre, másnak szárazabb, piros, hámló. Az orr melletti terület, szemöldök, homlok, ezek a gyakoribb helyek, ahol megjelennek. Majd kinövöd, de rendszeresen kell kezelni addig.
2022. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a termekeid lejaratat, összetevőit. Lehet valami allergiát valt ki.
2022. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Bepanthen krém segített. Pedig, sok mindent próbáltam.
2022. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok tini, 32 vagyok. Igen Seborrhoes dermatitis van a papírra írva. Köszönöm megprobalom a vitamint, bepanthent, azt még nem próbáltam.
2022. nov. 8. 06:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Lejárt termék, esetleg allergia/érzékenységi tesztre elmenni.

Magán bőrgyógyászhoz fordulni, mert az ingyenesnél tojnak az emberekre.


Volt ebben tapasztalatom.


Nem javaslok semmit, se gyógykenőcsöt se semmit, mert nem tudom mi a probléma gyökere és lehet csak rosszabb lenne.


Vérvétel, szövet vizsgálat.


Jó lenne tudni mivel állsz szemben és a gyökerénél megszűntetni a gondot.

2022. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!