Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért csillog az én arcomon,...

Miért csillog az én arcomon, más arcán meg nem?

Figyelt kérdés
Vettem egy mixa hilauronos gél szettet, mert 2-en ajánlották akiknek szép a bőrük és kiderült kombinált, mint az enyém. Nem is látszódott az arcukon és mondták nem fénylik egyáltalán. Amikor felkentem nekem viszont fénylik tőle. Miért lehet ez?

2022. nov. 3. 07:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Túl sokat raktam volna fel?
2022. nov. 3. 07:57
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj kevesebbet felrakni belőle, de amúgy sajna van ilyen. Én is mindig amikor veszek egy terméket, krémmánián utánanézek, és sokszor látok egy csomó negatív és pozitív véleményt és egy adott termékről. Valakinek fénylik tőle az arca/ragacsos marad/kiszárítja/stb, valakinek meg tökéletesen működik a termék. Van ilyen. Pl. pont nemrég vettem egy fényvédőt, és arról is, egy csomó negatív vélemény van a neten, de pozitív is, és nekem is bevált egyébként a termék. Sajnos nem mindenkinek válik be minden. Megpróbálhatsz kevesebbet rakni, de ha az se működik, akkor sajnos vagy megbékélsz vele és elhasználod a maradékot, vagy pedig kidobod, odaadod valakinek.
2022. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azért nem értem, mert mindhármunknak kombinált a bőrtípusa és csak nekem fénylik tőle.
2022. nov. 3. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!