Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet szépen leszedni a...

Hogy lehet szépen leszedni a szőrt a bikinivonalról?

Figyelt kérdés
nekem borotvával mindig kipattog és csúnya. nem értem mások hogy csinálják olyan szépre
2022. nov. 2. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
En kikapom szemoldokcsipesszel. Mindem mastol ocsmany lesz a bikinivonalam.
2022. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Regebben borotvaltam

Az egy dolog hogy pl nyaron is bikiniben ronda hogy kipattog + latszodnak a szorszalak hiaba friss a borotvalas

Na en erre untam ra

Kozmetikushoz jarok aki kigyantazza nekem

3 alkalom utan mar most tok ritka ott a szor

1.5 havonta jarok

Kar lab vegig fenek bikini gyantara 7500 ft ez az egesz

Szerintem megeri

100x jobban erzem magam, banom hogy nem jartam elobb

2022. nov. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Kozmetikussal gyantáztatom.
2022. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként tényleg vagy ki kapkodod magadnak szemoldok csipesszel, sokáig én is ezt csináltam, vagy kozmetikusnal gyanta .


Lehet magadnak is, de nagyon sok idő jól csinálni, én próbáltam, beruhaztam, magamnak sose sikerült úgy, és fajt is. Megéri a havi egyszeri gyanta :)

2022. nov. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyantázásnál semmi nem jobb... sajnos :D
2022. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyanta, plusz most olvastam hogy elvileg a cukorpaszta még jobb (nem cukorgyanta, hanem 100% természetes összetevőjű, akár ehető cukorlötyi). Elvileg ez még kíméletesebb, és mèg tovább tart. Pár napja találtam egy ilyen kozmetikát ahol foglalkoznak ezzel a módszerrel, hát kíváncsi leszek.

A gyantától sem pattog ki nekem, viszont az 1 hónap simaság szerintem kamu. Nálam jó lesz az 2 hétnek is. Pedig már egy ideje járok, és nincs az átlagnál erősebb szőröm.

2022. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!