Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már nagyon sok ricinus olajjal...

Már nagyon sok ricinus olajjal kapcsolatos receptet olvastam. Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
A hajamra kéne. És hogy száraz v vizes hajra kell . Mennyi ideig legyen rajta? Pontosan mit kell még hozzá keverni? fel kell e melegíteni? Köszönöm előre :)
2010. szept. 28. 17:28
 1/2 mona0116 válasza:
Nem hinnem, hogy meg aktualis a kerdes, bar en valaszolok, talan segit valamit. En a vall alatt vegzodo hajamra osszekeverek 1 evokanal ricinusolajat, egy evokanal tiszta olivaolajat, es egy evokanal olivaolajat, amiben pedig rozmaring all mar jo fel eve. Ezt felmelegitem, nem tulzottan forrora, de ami meg kellemes az erzekenyebb fejbor szamara. Vatta koronggal bemaszirozom a fejborbe, par pecig szabadon logva hagyom a hajam, majd kb 15 perc mulva befolpackozom, es vagy torolkozot, vagy kaucnit huzok a fejemre. Ameddig csak el tudod viselni a fejeden. akar egesz ejszakara is rajta hagyhatod. Neha mielott a folpackot ratekerem, teszek meg ra: fel banan osszetorve, kis mez, tojas, joghurt, keves citromle, de akar zold tea, kave, vagy kamilla tea is mehet bele, csak vigyazz hogy ne legyen tul folyos, mert lefolyik a fejedrol, es az eleg zavaro tud lenni. :-)
2014. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mona0116 válasza:
Ja es azt elfelejtettem hogy mindig szaraz hajra kend fel a hazi hajmaszkokat, mert igy sokkal jobban felszivja a vitaminokat.
2014. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!