Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sötét színt hogyan tudnám...

Túl sötét színt hogyan tudnám kiszedni a hajamból?

Figyelt kérdés

Kb. 15 éve magamnak festem a hajam különféle színekre, úgyhogy nem gondoltam, hogy el fogom cseszni, de most mégis sikerült.


Szerettem volna kékre festeni a hajam ezzel a festékkel: [link]


Mivel alapból középbarna hajam van, vettem egy szőke festéket is, mondván, hogy azzal kivilágosítom először, hogy utána rendesen megfogja a kék festék. Szóval befestettem először a szőkével, aztán a kékkel, de sajnos nagyon sötét lett a végeredmény, szinte fekete, és nagyon nem tetszik. Valószínű az volt a baj, hogy a szőkét kellett volna hosszabb ideig rajta hagyni a hajamon. Még sose használtam hajradírt, azzal esetleg tudnék rajta világosítani? Vagy szőkítsem ki és fessem be újra?


2022. okt. 30. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
El kell menni egy normális fodrászhoz,az leszívatja a hajad,és utána befesti neked kékre,vagy amilyenre szeretnéd. Ne szőkítgessed otthon,mert nem lesz hajad.
2022. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!