Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez megfelel a bőrápolás...

Ez megfelel a bőrápolás utolsó lépésének is, hidratálónak?

Figyelt kérdés

Vagy ezután még külön hidratálót is felkéne kenni. PC szérum->retinal után gondoltam.


[link]


2022. okt. 30. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez sima hidratáló. Nem kell utána még egy.
2022. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy hidratálókrém, nem szükséges utána még egy másik fajtát is rákenni. Amúgy a retinalt a szérum előtt használd, ne utána.
2022. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm.


#2 Akkor legelőször megtisztítom az arcom, utána retinal, aztán a szérum és úgy a hidratáló? Erről a PC szérumról van szó.


[link]

2022. okt. 30. 11:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én így szoktam, arctisztítás után előbb az aktív hatóanyagot és utána a plusz szérumokat. De amúgy nincs kőbevésett szabály, csak ajánlások, érdemes kipróbálni magadnak, hogy te hogy érzed jobbnak.

Ha jól tudom mindkettő krémes állagú (feltételezem retinalból a GG-t használod), olyankor szerintem logikusabb az aktívval kezdeni. Ha az egyik folyékony, a másik meg krémes, akkor viszont a folyékonnyal.ú

A PC-s szérrumot én nem próbáltam, csak valaki írta a kommenteknél, hogy nehezebb, kicsi szilikonos, ez alapján írtam csak, hogy ne azzal kezdj.

Ha nem így van, akkor bocsi, hogy megkavartalak.

2022. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igazából eddig a retinallal kezdtem, aztán következett a szérum, de Skinmart oldalán a retinal leírásánál ez van:


"Használd esténként, megtisztított arcbőrre a szérumok sorában! Ha több szérumod is van, akkor előbb az olajmentes, áttetsző formulák jöjjenek (mint pl. a B-Bomb, a HA 5 Light vagy HA 5 Rich szérumok), ezeket kövesse az A-Game. Az A-Game után használd a kedvenc hidratálókrémedet!"


Így ez egy kicsit megkevert, nem tudom melyikkel lenne jobb kezdeni.:D

2022. okt. 30. 12:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen állagú a PC-s szérum? Igazából ettől függ. Ők is azt írják, hogy a szérumok sorában használd, az állagtól függően. Ami folyékony és vizes állagú, azt ez előtt érdemes, de az arcolajat és a krémes állagúakat meg lehet utána is. Az a fő szabály, hogy a könnyedebb dolgok legyenek előbb és arra rétegezd az egyre sűrűbb állagúakat, mert így tudnak legjobban beszívódni.
2022. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ilyen mézes állagúnak írnám én is le, mint mások, annyi, hogy átlátszó, felkenés után kell neki pár perc, míg beszívódik. :)
2022. okt. 30. 14:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval jó sűrű és abszolút nem vizes állagú. Akkor szerintem mehet a retinal után, a leírásban nem az ilyenekre írták, hogy előbb kéne.
2022. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszi a segítséget!🙂
2022. okt. 30. 15:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2022. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!