Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Neutrogena vagy Mixa arckrém?

Neutrogena vagy Mixa arckrém?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hónapban elhasználtam egy Neutrogena hydro boost arckrémet a zsíros és kipattogzásra hajlamos arcomra. Szerintem tök jó kis krém, a bőröm zsírosságán sokat segített. Most, hogy kiürült, elgondolkoztam, hogy ugyan azt vegyem-e meg. A Mixa krémekkel szemezgettem, hiszen jókat hallottam pl.az arclemosóikról, és árban közel áll a másik termékhez. Valaki tud tanácsot adni, vajon kísérletezzek-e vele vagy maradjak a megszokott arckrémnél? Illetve minden más ajánlást szívesen fogadok, ami hasonló árkategóriába van ezekkel a krémekkel. Előnyt élveznek nekem a vízes állagú krémek, mint a hydro boost, de a hagyományos állagúakra is nyitok. Előre is köszönöm a válaszokat.

2022. okt. 25. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nézd meg az összetevőjüket és az alapján válassz,már szinte minden krémnek fent vannak az összetevői a krémmánián. Illetve oké hogy zsíros bőröd van,viszont arra figyelj hogy télen semmiképp ne használj vízalapú krémeket,mert belefagy a pórusaidba. Aztán ugye hasonló árkategóriájú,de jó minőségű krémek,pl a Revox márka nagyon jó, illetve a The Ordinary is nagyon jó, viszont azt csak rendelni tudod,a Skinmart oldalról, amúgy ajánlom figyelmedbe azt az oldalt,ott elég sok hasznos információt találsz a bőrápolásról,minden le van szóról szóra írva.
2022. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Ez nagyon erős volt, hogy belefagy a víz a porusokba.

Semmi nem fagy bele.


Egyébként kb egy kategória a két márka.

2022. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem ezt bőrgyógyász mondta, illetve elég sok tudatos bőrápolótól hallottam már,és ez tényleg így van,ettől függetlenül mindenki azt használ, amit szeretne,ha valaki vízalapú krémet akar használni télen, akkor használjon azt.
2022. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!