Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17-25 közötti lányok/nők, ti...

17-25 közötti lányok/nők, ti mennyi sminket tesztek az arcotokra, ha pl csak a boltig mentek el, vagy sétálni, ilyesmi?

Figyelt kérdés
Rajtam mindig van korrektor, mivel a szemeim alatt nagyon sötét karikás, meg még teszek pár hegemre is, ez normalis? Vagy ti nem szoktatok tenni semmit?

2022. okt. 23. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a boltba a legtöbbször nem. Iskolába minden van rajtam, csak a szememre nem szoktam sok mindent tenni (csak szemceruza és szempillaspirál).
2022. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit már több vagyok, de nekem a hidratáló-alapozó-korrektor-púder és a szempillaspirál + szájfény még akkor is alap, ha ki sem megyek a lakásból kb. A pisi-kávé-cigi után az első dolgom :D
2022. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit, vagy max egy természetesebb színű rúzst, mert amúgy színtelen szám van.

De ha te korrektorral érzed jól magad, az sem baj. Tiniként mikor voltak pattanásaim, én is annyira utáltam őket, hogy kb csak komplett korrektor-alapozó-púder fedésben mentem utcára.

25N

2022. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ém alapozót szoktam vékonyan felvinni, főleg a szem alá meg a hegekre. Szempillaspirál, alulra szemceruza, szemöldökszeruza. Ez a hétköznapi sminkem, ha elmegyek itthonról mindenhova ezt viselem. Kb 5 perc az egész, de nagyon sokat számít.

26/N

2022. okt. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kutya sétáltatáshoz, sarki boltig leugráshoz azért nem teszek fel sminket, ha nagy bevásárlás és be megyek egy plázába, vagy munkába vagy talizom valakivel akkor feldob a smink mert imádom csinálni,szebbnek érzem magam stb.

A börápolást fontosabbnak tartom, fényvédő nélkül nem hogy a sarki boltig de még otthon se huzom fel addig a redőnyt :D

Amugy az ilyen "everyday makeup look" jelenleg abból áll: alapozó, korrektor, púder, szemhéjtus, valamikor teszek egy kis színt a szemhéjamra valamikor nem, szemöldököm van hogy kiegészitem gel pomadéval de van hogy semmit se rakok rá csak befésülöm mert fekete és dús, szempilla spirál, bronzositó vagy pirositó de jobban szeretem a bronzositot, highlitert a szemöldök csontomra, valamilyen szájfény vagy nude rúzs esetleg ajakceruza. Ez lehet soknak hangzik, kinek mi, nem mindegy hogyan alkalmazod, milyen a fény, a böröd stb.

2022. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!