Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan férfi, akinek...

Van itt olyan férfi, akinek visszanőtt/sűrűsödött a haja? Vagy a kopaszság szexi?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Már 18 évesen kopaszodtam, de sose lettem teljesen az! Mikor kovaföldet ettem. Elkezdett pelyhezni ott ahol már húsz éve nem nőtt. Mondjuk ilyen kis pelyhek maradtak. De nem sűrűsödött. Szóval maradtam kopasz! Engem így fogadtak el, és sok nőnek ez tetszett.
2022. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt a genetika dönti el. Van mondjuk hajbeültetés, de szerintem az nem az igazi.
2022. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Táplálkozástól is függhet?
2022. okt. 8. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok függhet fiatal korban. De mint a "2 es írta ez javarészt genetika! Ha fiatal vagy próbáld meg a kovaföldet mert nálam működött!
2022. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De javított az emésztéseden? Lehet kitisztította a kakimaradékot a belekből? Van még hajam, de nagyon hullik felül.
2022. okt. 8. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Dr. Kinyó Ágnesnél voltam ezzel, de lényegében ugyanazt mondta, mint ami az összes jobb hajklinika oldalán van: vannak eljárások, amivel lassítani lehet a kopaszodást, de megállítani és megfordítani nem.
2022. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!